Loading...
DünyaGenelTeknoloji

YouTube Değil ReklamTube! | YouTube Reklamları

    YouTube hemen hemen herkesin her gün kullandığı ortak paylaşımlı bir video platformudur. Şarkılardan filmlere, özgün içerikli kanallardan nasıl yapılır konseptli videolarla dolu YouTube herkese hitap ediyor. Görsel anlamda tam bir şölen olarak nitelendirebiliriz YouTube‘u.

    YouTube son zamanlarda reklamlarından ötürü ciddi eleştirilere maruz kalıyor. “Videodan çok reklamı izliyoruz!” şeklinde eleştirilerine sosyal medyada çok rastlıyoruz. Bence kesinlikle haklı bir isyan! Son zamanlarda YouTube reklamları beni o kadar çok sıktı ki rakiplerine kazandırmaktan başka hiç bir şey yapamadı benim açımdan.

    YouTube reklamlarından bıkmışlığım beni Spotify Premium kullanıcısı olmama zorladı. Ancak Spotify sadece müzik ve şarkılar dinlemek içindi. YouTube ise çok daha kapsamlı ve görselle desteklenen bir platform. Sadece ses yok neticesinde.

    Buna bir çözüm önerisi getirdiğini iddia ederek YouTube Premium planını devreye soktu YouTube yetkilileri. Bence çözüm değil resmen FIRSATÇILIK‘tı! Reklamlarla insanları bıktır ve daha sonra elini insanların cebine at. Cidden çok dahi bir pazarlaman var YouTube. Tebrikler (!)

    YouTube Premium fiyatlandırmasından bahsetmek istiyorum size. Temel olarak herkese sundukları paketleri 16,99 TL. Bu da yıllık 203,88 TL‘ye tekabül ediyor.

    YouTube Premium hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayıp resmi sayfaya ulaşabilirsiniz.

    Asıl şimdi buraya kadar okuyan değerli okurlarımızla harika bir tüyo paylaşmak istiyorum. Tamamen ücretsiz YouTube Premium deneyimi (kısmen de olsa) için bir bilgi vereceğim size.

    Reklamsız YouTube! Ne de harika değil mi? Hem de tamamen ücretsiz, şartsız, koşulsuz kayıt olmaksızın. Chrome tarayıcı kullanıcıları için bir eklenti olarak çalışıyor bahsettiğim sistem. İndirme olayı falan da yok. Buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadaki ekranda “Chrome’a ekle” ya da “Uzantı’yı Ekle” yazan yere tıklar tıklamaz Reklamsız YouTube keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir